Browse By

Kalkulator dziennych kalorii

scale-403585_1920Nieustannie ćwiczymy chcąc wymodelować naszą sylwetkę, ale wciąż z jakiegoś powodu stoimy w miejscu. Szukamy elementu całej układanki, w którym popełniamy błąd i okazuje się, że nie stosujemy odpowiedniej diety do aktywności, którą akurat teraz uprawiam.

Co w takiej sytuacji zrobić jeśli okazuje się, że dostarczamy do organizmu znacznie więcej kalorii niż może w ciągu doby spalić?

W jaki sposób możemy określić ile kalorii dostarczyć do organizmu, by nasza praca przynosiła oczekiwane rezultaty? Odpowiedzią na te wątpliwości może być kalkulator dziennych kalorii. Wypełniając kalkulator o wymagane informacje dotyczące budowy naszego ciała, oraz informacje na temat aktywności fizycznych jakim teraz poddajemy nasz organizm, uzyskamy informację ile powinniśmy dostarczyć do organizmu kalorii. Wówczas będziemy mogli swobodnie przygotować sobie odpowiednią dietę, ograniczającą puste kalorie, której przestrzeganie i wspomaganie ćwiczeniami pozwoli nam osiągnąć cel posiadania szczupłej i dobrze zbudowanej sylwetki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *